PAR MUMS

PAR UZŅĒMUMU

SIA “AIRDEK” ražotne ir uzsākusi savu darbību 2016. gadā. Atrodamies Jaunjelgavas novadā un aktīvi sadarbojamies ar Latvijas gāzbetona rūpnīcām. Uzņēmuma atrašanās vieta ļauj ērti nodrošināt laicīgu piegādi. Pašlaik ražojam dekoratīvos un siltinošos blokus no gāzbetona, kā arī ķieģeļflīzes. Ražotnes aprīkojums paredzēts bloku apstrādei ar pieļaujamo pielaidi +/- 3mm. Šāda precizitāte atvieglo celtniecības darbus – samazina izdevumus, ietaupa darba, kā arī realizācijas laiku.

PRODUKCIJA

SIA “AIRDEK” dekoratīvais un siltinošais bloks ir veidots no gāzbetona, kam ir izveidots īpašs, acīm pievilcīgs dizains.  Akmens materiāls ir ar porainu struktūru. Šie bloki ir ugunsdroši.
Šobrīd gāzbetona ražošanas tehnoloģijas un iekārtas ir manāmi attīstījušās, kas ļauj vēl spēcīgāk izcelt šī materiāla unikālās īpašības – vieglumuizturībusiltumīpašību, kā arī materiāla konstruktīvās īpašības.
Tas ir veidots no dabīgiem materiāliem – cementa, kaļķa, un smalki samaltas kvarca smilts. Var teikt, ka materiāla liela daļa sastāv no gaisa, kas atrodas materiāla slēgtajās porās.
Gāzbetona kvalitāte ir lielā mērā atkarīga no izejmateriāliem, ražošanas tehnoloģijas, tāpēc, sadarbojoties ar Latvijas labākajām gāzbetona rūpnīcām, radās jauna veida produkcija – dekoratīvie un vienlaikus siltinošie SIA “AIRDEK” gāzbetona bloki.

VIDEO INTERVIJAS